IIBA® Akredite bir İş Analizi Eğitimi kurumu (Endorsed Education Provider) olan BA-Works, iş analizi alanındaki en güncel global bilgi birikimine direkt erişime sahiptir. Uluslararası BA-Works İş Analizi Eğitimleri BABOK® (Business Analysis Body of Knowledge) standartlarına uyumlu şekilde gerçekleşir.

BA-Works İş Analizi Eğitim katılımcıları IIBA®’in CBAP® (Certified Business Analysis Professional™), CCBA® (Certification of Competency in Business Analysis™), ECBA Entry Certificate in Business Analysis™ ve AAC (Agile Analysis Certification™) sınavlarına hazırlanmış olmanın yanı sıra güncel teknik ve metodolojiler Harvard Case-Study örnek vaka çalışmalarıyla öğrenirler.

Virtual İş Analizi Eğitimleri

iiba

Eğitim Sınıflarımız Hakkında:

Değerli katılımcılarımız pandemi koşulları sebebiyle bir süre daha açık sınıf ve / veya kuruma özel kapalı sınıf eğitimlerimiz virtual  platformlar üzerinden gerçekleşmeye devam edecektir.

Eğitmenlerimiz

Eğitimlerimiz, uluslararası bilgi ve birikimlerini İş Analizi, UX alanında yazdığı kitaplarla aktaran ve Amazon’da bestseller olmuş uzmanlar tarafından verilmektedir.

5000
Sınıf
2000
Kurum
15000
Katılımcı

Eğitimlerimize katılmak ister misiniz?

İLETİŞİME GEÇİN