BA-Works saygın müşterilerine yerel ve global ölçekli projelerinde İş Analizi hizmetleri sunar. Bu projelerde görev almak ve BA-Works’ün bilgi birikiminden doğrudan faydalanmak, gerçek bir deneyim ve kariyer gelişimi hedefi bulunan İş Analistleri için oldukça faydalıdır.

Aktif İş Analizi iş ilanlarını sayfanın devamında bulabilir ve başvurabilirsiniz.

İş Analisti Kariyer Gelişim Programı

Sadece BA-Works ekibine özel bu kariyer geliştirme programı ile İş Analistleri kariyerlerinde önemli ilerleme ve başarılar elde etme şansını yakalarlar.

Program Kapsamı

– BA-Works tarafından sunulan tüm IIBA® Akredite eğitimlere ve daha fazlasına katılım hakkı.
– BA-Works’ün organize ettiği, Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası İş Analizi konferansı olan BAistanbul’a katılma ve katkıda bulunma imkanı.
– Yurtiçi ve yurtdışı etkinlik ve eğitimlere katılım.
– Kariyer danışmanlığı.

Konferans ve Etkinliklere Katılım

Tüm BA-Works çalışanları, BA-Works tarafından düzenlenen tüm Konferans, Eğitim ve Etkinliklere ücretsiz katılım hakkına sahiptirler.

Açık Pozisyonlar

İş Analisti

Aktif projelerimizde görevlendirilmek üzere İş Analisti arayışımız vardır.

Ayrıntılı Bilgi & Başvuru

Sigorta İş Analisti

Aktif projelerimizde görevlendirilmek üzere Sigortacılık sektöründe deneyimli, domain bilgisi olan İş Analisti arayışımız vardır.

Ayrıntılı Bilgi & Başvuru

Banka İş Analisti

Aktif projelerimizde görevlendirilmek üzere Bankacılık sektöründe deneyimli, domain bilgisi olan İş Analisti arayışımız vardır.

Ayrıntılı Bilgi & Başvuru

Genel Başvuru

İleride açılabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere özgeçmişinizi BA-Works veritabanına yüklemek için bu formu kullanabilirsiniz.

Genel Başvuru Formu