Skip to main content

BA-Works, iş analizi hizmeti, danışmanlık, dış kaynak kullanımı ve IIBA® akredite eğitimler ile EMEA bölgesinden 600’den fazla müşterisine destek sağlayan uluslararası bir iş analizi hizmeti şirketidir. BA-Works tarafından sunulan tüm İş Analizi Hizmetleri IIBA® (International Institute of Business Analysis) metodojilerine uygun şekilde gerçekleştirilir.

Design Thinking +
Doing Studio

Design Thinking metodolojisini temel alarak yürüttüğümüz Eğitim ve Atölye Çalışmalarında; problemi, fırsat alanlarını ve hedef kitleyi doğru bir şekilde tespit edip, yaratıcı çözüm üretme tekniklerinden faydalanarak müşteri odaklı içgörülerden oluşan çözüm kapsamını birlikte oluşturuyoruz.

Ayrıntılı Bilgi >>

Agile İş Analizi Danışmanlık
Hizmeti

BA-Works, IIBA® Agile İş Analizi Framework’ünden faydalanmakta ve Agile İş Analizi Hizmeti ile Agile projelerde kurumların İş Analizi süreçlerini başarılı bir şekilde yürütmesine destek olmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi >>

İş Analizi Dış Kaynak
Hizmeti

BA-Works, İş Analisti pozisiyonları için 2005 yılından bugüne dek IIBA® (International Institute of Business Analysis) İş Analizi metotlarına hakim iş analistleri ile sağladığı dış kaynak hizmeti sayesinde, kurumların verim artışlarına katkıda bulunmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi >>

İş Analizi Olgunluk Değerlendirme (BACR) Hizmeti

BA-Works, İş Analizi Olgunluk Değerlendirmesi hizmeti ile kurumların yazılım geliştirme süreçlerinde uyguladıkları İş Analizi süreçlerinin olgunluğunu ölçmekte ve gelişime açık noktaları ortaya çıkartarak hedef yapı için yol haritası oluşturmaktadır.

Ayrıntılı Bilgi >>

Tüm hizmetler hakkında detaylı bilgi için İLETİŞİME GEÇİN